Nilüfer Lions'tan anlamlı proje

Nilüfer Lions'tan anlamlı proje

Nilüfer Lions Kulübü, Çağdaş Eğitim Kooperatifi'nin kız çocuklarının okutulmasına yönelik sürdürdüğü sosyal sorumluluk projesine -Kır Çiçekleri Okusun Diye- verdiği katkılara yenilerini ekledi.

Nilüfer Lions 2021-2022 Dönem Başkanı Beril Baylan ve ekibinin, başkanlığı İffet Ebubekir'e devri öncesinde planladığı üç farklı eğitim programı için ÇEK Güler-Osman Köseoğlu Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu'nda protokol imzalandı.

Nilüfer Lions Kulübü adına Beril Baylan, üye Özlem Can, ÇEK Yönetim Kurulu Üyesi ve Yurt Kurucu Temsilcisi Prof. Dr. Rüyam Küçüksüleymanoğlu tarafından imzalanan protokole göre, Kır Çiçekleri'ne Office programları (Word, Excell, Powerpoint) kursu ile Uzman Psikolog Sezai Aydın tarafından "etkili iletişim" eğitimleri verilecek, "Transaksiyonel Analiz" atölye çalışmaları yapılacak.

Coşkunöz Eğitim Vakfı tarafından 2021-2022 eğitim - öğretim yılında yurttan mezun olan Kır Çiçekleri için başlatılan İngilizce dil eğitim bursu, yeni eğitim öğretim döneminde yurtta kalan öğrencilere de verilecek.

Fotoğraflar

PAYLAŞ
Copyright © 2023 | Tüm Hakları Saklıdır.